Адреса: 03061, Київ-061
вул. Миколи Шепелєва, 3-а
Телефон/факс: (044) 455-05-72, (044) 455-05-75
Email: info@usg.org.ua

ВІТАННЯ ДИРЕКТОРА

Повернутися
01.01 2021

Шановні колеги, швидкі зміни, що відбуваються в суспільстві, породжують постійні освітні виклики. Країна та світ змінилися, суспільство змінилося, потреби економіки докорінно змінилися, старі підходи до освіти залишилися далеко в минулому. Особливої актуальності набуває питання мобільності, конкурентоспроможності та рівня кваліфікації працівників.

Образ майбуття слід наповнювати змістом. Спільною працею ми визначили прорис майбутнього Української школи урядування. Наступний етап – втілення ідей та впровадження новітніх тенденцій у життя. Будемо створювати нові механізми, правила, процедури, нову культуру управління й співпраці. Разом створимо ефективні умови для підвищення рівня професійної компетентності публічних службовців – платформу високої культури і рівних можливостей для постійного підвищення рівня освіченості фахівців.

Вітаю увесь колектив Української школи урядування з Новим 2021 роком! Нехай Новий рік принесе здоров’я, добробут та Боже благословення у ваші сім’ї, мир та затишок у ваші домівки, достаток та радість у ваші родини.

Щасливого Нового року!

Директор Української школи урядування Наталія Наулік

Схожі новини\анонси