Адреса: 03061, Київ-061
вул. Миколи Шепелєва, 3-а
Телефон/факс: (044) 455-05-72, (044) 455-05-75
Email: info@usg.org.ua

Вітаємо з Днем захисника України

Повернутися
14.10 2021

У цей день поєднуються наші християнські традиції зі спадщиною українського козацтва та воїнів незалежної України.
Історія зберігає багато свідчень того, як Пресвята Богородиця боронила український народ та його козацьке військо, надавала воїнам сили у боротьбі з ворогом. Козаки вважали Пресвяту Богородицю своєю заступницею і покровителькою.
Саме Свято Покрови, яке символізує зв’язок поколінь, вшановує звитяги українського народу, мужність та героїзм усіх захисників незалежної України та сприяє подальшому зміцненню патріотичного духу у нашому суспільстві.
У День захисника України ми згадуємо грізні та незабутні сторінки минулого, а також осмислюємо сучасні події, намагаємось думками заглянути в майбутнє і ще раз осягнути, кому ми зобов’язані мирним небом над головою.
Маємо пам’ятати, що цього року з’явився ще один фронт. Сьогодні військові та цивільні медики борються не тільки за життя та здоров’я захисників та захисниць України і рятують поранених та травмованих, а й протистоять пандемії COVID-19. Вони щодня ризикують власним життям та здоров’ям, бо розуміють, що від них залежить життя людей.
У цей день хочеться побажати усім воїнам-захисникам міцного здоров’я, сили духу і мужності, щоб вистояти до кінця. А Україні – перемоги та мирного неба. Нехай Покрова Пресвятої Богородиці береже мир та спокій у нашій державі.
З повагою                                                               Колектив УШУ

Схожі новини\анонси