Вперше в історії УШУ - конкурс тренерів в програму підвищення кваліфікації

Вперше в історії УШУ - конкурс тренерів в програму підвищення кваліфікації

Вперше в історії УШУ — конкурс тренерів в програму підвищення кваліфікації

Дорогі друзі!

Тренінговий центр Української школи урядування оголошує конкурсний набір тренерів для участі в очній частині (дводенний тренінг) реалізації загальної професійної (сертифікатної) програми підвищення кваліфікації «Взаємодія органів державної влади з громадськістю» (https://usg.org.ua/wp-content/uploads/2019/05/zpp-vg.pdf)

Вимоги  до конкурсантів:

  • досвід проведення навчальних тренінгів та здатність працювати в команді тренерів;
  • базові уявлення про цілі та завдання, процедури та інструменти взаємодії з громадськістю у професійній діяльності державних службовців;
  • досвід проведення рефлексивних сесій та розвитку навичок рефлексії;
  • мобільність (можливість працювати на виїзді).

Програма тренінгу буде реалізована у м. Києві на базі Української школи урядування (м.Київ, вул.Шепелєва 3А), а також на базі регіональних центрів.

Тренінгова складова включає організаційно-діяльнісну гру для 100 осіб та групові сесії з практикумами та рефлексією навчальних досягнень.

Цільова аудиторія - державні службовці категорії «В», функціональні обов’язки яких пов’язані із взаємодією з громадськістю.

Навчальні цілі та завдання тренінгу: 

  • формування в учасників навичок командної взаємодії та діалогу;
  • розвиток свідомої та проактивної позиції, щодо співпраці з громадськістю за для реалізації завдань професійної діяльності.
  • підвищення спроможності планувати, здійснювати та об’єктивно оцінювати результативність власної професійної діяльності,

Програма «Взаємодія з громадськістю»  була розроблена та апробована за підтримки проекту Програми розвитку Організації об’єднаних націй (ПРООН) «Підтримка комплексного реформування державної служби шляхом посилення співпраці громадянського суспільства та уряду України".

 

Для участі в конкурсі необхідно до 10 лютого 2020 року заповнити Google-форму за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfaY7nAT0sOTHXeVzcVU9EJQ9mNZBUNGYTkvjZpJ23P91pSnw/viewform?usp=sf_link , а також додати резюме та мотиваційний лист (прикріпити в Google-формі).

Кандидати, які успішно пройдуть відбір, отримають підтвердження до 14.02 2020 року та персональне запрошення на тренінг для тренерів (Train of Trainer), за результатами якого отримають сертифікат тренера УШУ.

Чекаємо на зустріч!

Leave a Reply

Close