Всеукраїнська веб-конференція «Як діяти далі: державним службовцям про сталий розвиток»

Всеукраїнська веб-конференція  «Як діяти далі: державним службовцям про сталий розвиток»

Всеукраїнська веб-конференція «Як діяти далі: державним службовцям про сталий розвиток»

Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні організовує Всеукраїнську веб-конференцію, під час якої відбудеться презентація першого в Україні онлайн-курсу про сталий розвиток для державних службовців, – «Як діяти далі: державним службовцям про сталий розвиток». Також, в рамках заходу учасникам розкажуть про загально-професійну сертифікатну програму підвищення кваліфікації «Цілі сталого розвитку для публічних службовців», складовою частиною якої став розроблений онлайн курс. Захід відбудеться 15 травня 2020 року о 14:30, напередодні Дня Європи в Україні.

До участі у заході запрошуються державні службовці, посадові особи органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад, представники освітніх закладів, а також лідери громадських організацій та представники організацій громадянського суспільства.

Детальніше про учасників та організаторів за посиланням http://usg.org.ua/wp-content/uploads/2020/05/Vseukra-nska-veb-konferencziya_YAk-diyati-dali_derzhavnim-sluzhbovczyam-pro-stalij-rozvitok_-final-1.docx

Програма заходу http://usg.org.ua/wp-content/uploads/2020/05/Programa-zahodu.docx

Leave a Reply

Close