Як НАДС разом з УШУ працюють в новому форматі

Як НАДС разом з УШУ працюють в новому форматі

Як НАДС разом з УШУ працюють в новому форматі

Перші кроки найскладніші. Пройшло два дні. Як ми впоралися з викликом обставин на погляд в.о.голови НАДС Володимира Купрія:

"НАДС перший день роботи в новому форматі в умовах #карантин витримало 🇺🇦💪Переважна частина персонала працювала в дистанційному режимі з дому. Ключові підрозділи, що забезпечують функціонування апарату (фінанси, ІТ безпека, управління персоналом, канцелярія, юридичний департамент) працювали в режимі чергування відповідних працівників. Керівництво агентства працювало на своїх робочих місцях.

Завдяки безцінній допомозі з боку УШУ - ВЦПК всі були забезпечені транспортом з дотриманням усіх вимог (не більше 10 осіб в салоні). Оперативна комунікація між співробітниками велася різними сучасними і надійними засобами 😀Належна профілактична робота і дезінфекція були забезпечені нашими супер відповідальними технічними працівниками 🛠🧼🧹 Ніяких нарад, зустрічей, прийому відвідувачів. Але жодного необхідного процесу не зупинено Все і всі працюють. Єдине довелося повністю зупинити роботу Центру оцінювання кандидатів на зайняття посад держслужби. Звичайно ж тимчасово.
Сьогодні доклали всіх зусиль, щоб необхідні НПА, які допоможуть організувати роботу держслужбовців в дистанційному форматі, набрали чинності. Працюємо! Дбаємо про здоров'я і безпеку!

історія другого дня роботи в новому форматі в умовах #карантин
Стоїмо 🇺🇦 Працюємо💪Не зупиняємося

🗃📇💻Оперативна розробка НПА, щоб забезпечити належне функціонування державних органів в цей період.
Підтримка інформаційних систем і одночасно робота над впровадженням інформаційної системи управління людськими ресурсами (HRMIS PoClick). Планова робота щодо перетворення кадрових служб на служби управління персоналом

Територіальні органи НАДС функціонують також у відповідному режимі.
До речі, отримую багато звернень, типу дайте роз'яснення в регіони тим чи іншим керівникам як треба організувати роботу установ і т.п. Не думаю, що треба давати роз'яснення, що рішення Уряду просто треба виконувати, виходячи із ситуації, яка склалася на тій чи іншій території. Чи треба давати додаткові роз'яснення виконати те, що треба виконати, навіть з точки зору здорового глузду і відчуття безпеки. Всім непросто, Треба просто мобілізуватися включити голову і відключити емоції.

☑️Сьогодні було багато звернень щодо того, що робити з конкурсами на зайняття посад державної служби.
Рекомендації такі, поки не набрали чинності зміни до Порядку проведення конкурсів, що дозволить ПРИЗУПИНИТИ поточні конкурси:
📌етап співбесід можна у разі КРАЙНЬОЇ необхідності провести з ретельним дотриманням протиепідемічних заходів (зібрання не більше 10 осіб, використання антисептичних засобів, маски і т.п.,) АЛЕ!!!! КРАЩЕ це все відкласти на інший період. Чинний порядок проведення конкурсів це дозволяє. Якщо мала б бути співбесіда із суб'єктом призначення, то це можна зробити в режимі відеозв'зяку між посадовою особою та конкурсантом
📌етап тестування перенести на після 3 квітня, а можливо і на довший період
📌не оголошувати нових конкурсів і по можливості у разі гострої необхідності призначити в.о. керівників відповідного рівня там, де це доречно і потрібно

🔭Сьогодні варто було поспостерігати за унікальною (бо раніше такого не було) практикою роботи Генерального департаменту профрозвитку держслужбовців. Задачі на тиждень були поставлені, кожен і кожна віддалено один від одного робили свою частину. Комунікація здійснювалася через месенджер фактично в режимі он-лайн. Унікальна ситуація, а головне, відчуття, що всі десь поруч і всі все вирішують оперативно без очних зустрічей. Мабуть таки, не уникнуть, щоб потім написати брошуру про отриманий досвід функціонування структурного підрозділу державного органу через месенджер  Yuriy Zhuk Ksenia Chaban Юлия Вернигор Макс Шульга Любов Савчук Людмила Рикова з ВАС як мінімум презентація 😀
Можете зняти відео 

Ну і як завжди 😀належна дезінфекція: вологе прибирання, провітрювання і т.д"

Тож,триває випробування))

 

Leave a Reply

Close