Яких кандидатів тестували цього тижня в УШУ

Яких кандидатів тестували цього тижня в УШУ

Яких кандидатів тестували цього тижня в УШУ

22 січня у Центрі оцінювання Української школи урядування провели тестування на знання загального законодавства для кандидатів на зайняття посад державної служби категорії «Б» та «В» Міністерства юстиції України, Міністерства оборони України та Конституційного суду України.

Наступного дня, 23 січня, тестування на абстрактне мислення та знання загального законодавства пройшли кандидати на зайняття посад державної служби категорії «А», а саме: першого заступника Голови Державного агентства резерву, першого заступника Голови Державної служби з безпеки на транспорті.

Також, кандидати пройшли оцінювання володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

Цього ж дня пройшла процедура тестування на знання загального законодавства для кандидатів на зайняття посад державної служби категорії «Б» та «В» Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА), Національної поліції України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

24 січня у Центрі оцінювання відбулася процедура тестування для кандидатів на зайняття посади державної служби категорії «А» Голови Державної служби морського та річкового транспорту – на абстрактне мислення та знання загального законодавства. Також, кандидати пройшли оцінювання володіння іноземною мовою.

Центром оцінювання кандидатів на зайняття посад державної служби Української школи урядування також проведено один з етапів конкурсу на зайняття посад державної служби категорії «В» Антимонопольного комітету України. Зокрема, кандидати на зайняття посад державної служби Антимонопольного комітету України проходили тестування на знання загального законодавства.

 

 

 

 

Leave a Reply

Close