Адреса: 03061, Київ-061
вул. Миколи Шепелєва, 3-а
Телефон/факс: (044) 455-05-75
Email: info@usg.org.ua

Яким буде курс з кібергігієни?

Повернутися
29.09 2020
Українська школа урядування-photo13-photo

Задля створення інноваційного продукту для державних службовців у галузі кіберосвіти сьогодні зібралася робоча група, до якої увійшли фахівці з кібербезпеки, представники міжнародних організацій та Української школи урядування. Тематика зустрічі – «Розробка онлайн тренінгів та очних курсів навчання для державних службовців з основ кібергігієни на робочому місці» – носить суто практичний ухил, тому основну увагу приділяють обговоренню змісту навчального курсу.

Презентацію тренінгових програм, курсів із кібергігєни та кібербезпеки провів консультант з питань технологій та виборів Ifes Ukraine Михайло Горкуша. Кінцевим результатом зустрічі стане вироблення пропозицій щодо змісту окремих модулів курсу, практичних завдань та контрольних тестів.

Керівниця  Української школи урядування Наталія Наулік підкреслила головну думку: «Програми з кібербезпеки для IT мають вузьку спеціалізацію, тому ми маємо налаштувати зміст доступним та зрозумілим для пересічного споживача, щоб контент програми був максимально відповідний цільовій аудиторії – державним службовцям».

Схожі новини\анонси