Завершився черговий етап конкурсу на зайняття посад НАДС

Завершився черговий етап конкурсу на зайняття посад НАДС

Завершився черговий етап конкурсу на зайняття посад НАДС

Центром оцінювання кандидатів на зайняття посад державної служби Української школи урядування 30 вересня та 1 жовтня 2019 року проведено черговий етап конкурсу на зайняття посад фахівців з питань реформ (посади державної служби категорій «Б» і «В») Національного агентства України з питань державної служби (НАДС).

Зокрема, кандидати на зайняття посад фахівців з питань реформ (посади державної служби категорій «Б» і «В») НАДС розв’язували усні ситуаційні завдання та проходили співбесіду.

Зазначимо, що оскільки організаційна та підготовча робота з проведення конкурсів на зайняття посад державної служби є досить копіткою, виникає необхідність підвищеної уваги до цієї процедури від її початку й до самого завершення.

Адже від сумлінності, професійності, відповідальності фахівців Центру та НАДС, які залучаються до проведення конкурсу, залежить, які саме кадри працюватимуть на державній службі – професіонали чи особи безвідповідальні, із "застарілим" типом мислення.

На нашу думку, життєвим кредо для кожного державного службовця можуть бути слова Стефана Коваліва, українського письменника та громадського діяча: "Хто не живе для других, для щастя інших, для блага ближнього, для блага батьківщини, на користь людству – той не живе для себе самого."

Leave a Reply

Close