Адреса: Київ, вул. Шепелєва, 3-а
Телефон/факс: (044) 455-05-72, (044) 455-05-75
Email: info@usg.org.ua

Завершилося навчання з підвищення кваліфікації за загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Комунікації у сфері європейської інтеграції»

Повернутися
26.09 2022

Для України європейська інтеграція є стратегічним пріоритетом зовнішньополітичного курсу держави,  який спрямований на зміцнення  міжнародних позицій, набуття додаткових гарантій забезпечення територіальної цілісності, суверенітету, національно-культурного відродження країни, створення передумов для проведення більш ефективної безпекової та оборонної політики держави. Саме тому підтримка євроінтеграції є частиною українського світогляду.

Надзвичайно важливим у цьому контексті є впровадження відповідних навчальних програм.

В Українській школі урядування з квітня по вересень 2022 року здійснювалося підвищення кваліфікації за загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Комунікації у сфері європейської інтеграції».

За  цей час навчанням охоплено 248 державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

Під час проведення занять розглядалися ключові питання правових засад та особливостей комунікації у сфері європейської інтеграції, організаційних засад комунікації у сфері європейської інтеграції, медіаграмотності,  алгоритмів верифікації інформації, особливостей комунікації у сфері європейської інтеграції та здійснення моніторингу і оцінки комунікації у сфері європейської інтеграції.

Разом з командою досвідчених професіоналок Наталією РОТАР, докторкою політичних наук, професоркою кафедри політології та державного управління Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича та Наталією НЕЧАЄВОЮ-ЮРІЙЧУК, кандидаткою історичних наук, доценткою кафедри політології та державного управління Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича учасники та учасниці  навчання розвивали професійні знання щодо інструментів та технологій комунікацій, активізації співпраці та налагодження партнерської взаємодії.

Після проходження навчання учасники та учасниці мали можливість заповнити анкету зворотного зв’язку. За результатами анкетування середня частка задоволеності навчання за  програмою склала 87,8%. Дякуємо тренеркам і учасникам/учасницям професійного навчання, що пройшли цей шлях разом з нами! Бажаємо успіхів у професійній діяльності та нових звершень для забезпечення розвитку нашої держави!

Схожі новини\анонси