Зворотній зв’язок – запорука успіху!

Зворотній зв’язок – запорука успіху!

Усі підрозділи Української школи урядування продовжують працювати у дистанційному режимі.

З метою покращення якості навчання Тренінговий центр постійно підтримує зв’язок як з розробниками програм, так і з учасниками навчання.

Наприкінці квітня було проведено серію опитувань.

Нас цікавила думка державних службовців, які знаходяться у процесі навчання за дистанційною формою, які успішно пройшли його і тих, які не завершили. Нагадаємо, що триває навчання за загальними професійними програмами “Взаємодія органів державної влади з громадськістю”, “Навички медіації та діалогу для потреб публічної служби”; а також загальною короткостроковою програмою «Публічні консультації». Паралельно з нами опитування щодо результатів навчання проводили наші партнери з платформи ЕдЕра. Звісно, ми звернулись і до тих державних службовців, які мають намір пройти навчання відповідно до своїх програм індивідуального розвитку згідно з планом підвищення кваліфікації.

Про що запитували? Про актуальність навчання у дистанційному форматі та готовність брати участь у навчанні в період карантину, про перешкоди та труднощі, з якими стикаються учасники навчання, а також про фактори, що сприятимуть ефективному завершенню дистанційного навчання.

Зі звітом про результати опитування можна ознайомитися за посиланням:

http://usg.org.ua/wp-content/uploads/2020/05/Analitichna-dovidka_distanczijne-navchannya_6.05.2020.pdf

Результати опитування чітко вказують, що у державних службовців є потреба і бажання підвищувати кваліфікацію в дистанційному форматі. Для більшості опитаних – це зручно і ефективно.

Але режим обмежень (карантин у зв’язку із поширенням КОВІД-19) вніс свої корективи у поточну дистанційну діяльність, і, тим самим, «звузив» можливості для дистанційного навчання, часу на нього дуже мало у зв’язку з перевантаженням на роботі.

За допомогою учасників опитування ми отримали корисну інформацію, як зробити навчання більш ефективним та зручним: додаткові матеріали для ознайомлення, форуми – обговорення. Ці та інші побажання будуть обов’язково враховані при організації та забезпеченні наступних навчальних курсів.

Наступний крок – це спільно з партнерами вдосконалити наші програми, враховуючи побажання тих, для кого вони створюються.

Ми щиро дякуємо вам за участь!

Leave a Reply

Close